Оплата та доставка

Доставка у відділення Нова Пошта

Отримати замовлення Ви зможете у будь-якому відділенні “Нова Пошта”, зазначеному на сторінці оформлення замовлення. Після прибуття замовлення у відділення Вам буде надіслане SMS-повідомлення від "Нова Пошта" із зазначенням номеру накладної. Термін безкоштовного зберігання замовлення у відділенні - 5 робочих днів. Якщо протягом цього терміну Ви не отримаєте замовлення - товар буде повернений продавцю.

Зверніть увагу! Послуга накладеного платежу для оплати при отриманні оплачується окремо від доставки, її вартість буде вказана при оформленні замовлення. Щоб уникнути додаткових витрат на комісію радимо проводити оплату на сайті, за рахунком чи карткою онлайн.

У випадку, якщо Ви не перевірили товар при отриманні, ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій на Вашу користь.

Якщо товар не відповідає тому, що був замовлений у інтернет-магазині, або має не повну комплектацію, зовнішні пошкодження, оплачувати і забирати такий товар не потрібно. Прохання повідомити нам про це за телефоном +380 (89) 477-12-22.


Кур'єрська доставка “Нова Пошта” по Україні

Якщо у Вашому населеному пункті немає відділення служби “Нова Пошта”, Ви можете оформити кур'єрську доставку по Україні. Доставка службою перевізника товарів об'ємом до 30 кг виконується до дверей.

Зверніть увагу! Замовлення на суму більше 13 999 грн і товари, висота яких більше ніж 170 см, кур'єром не доставляються.

Отримання такого замовлення можливе в магазинах наших партнерів або у відділеннях “Нова Пошта”.

Звертаємо увагу! У випадку, якщо Ви не перевірили товар при отриманні, ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій на Вашу користь.

Якщо товар не відповідає тому, що був замовлений у інтернет-магазині, або має не повну комплектацію, зовнішні пошкодження, оплачувати і забирати такий товар не потрібно. Прохання повідомити нам про це за телефоном +380 (89) 477-12-22.


Доставка в магазини-партнери

Замовляйте товар на сайті та забирайте в обраному магазині.

Так Ви отримаєте безліч переваг:

- безкоштовна доставка у магазин

- зручний графік отримання

- професійна консультація та обслуговування

- огляд товару при отриманні та його перевірка

- оплата товару при отриманні зручним способом

Весь товар продається офіційно, при оплаті видається касовий чек.

Зверніть увагу! Не всі товари можуть бути доставлені в магазини. Обрати доступний магазин можна при оформленні замовлення у блоці "Спосіб доставки". Товари вартістю більше 50 тисяч гривень можна оплатити тільки безготівковим способом (карткою, оплата онлайн, оплата по рахунку). У випадку, якщо Ви не перевірили товар при отриманні, ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій на Вашу користь.


Оплата на сайті карткою (Visa/Mastercard) під час замовлення товару

Зверніть увагу! Провести оплату онлайн можна тільки з карт українських банків або їх прямих партнерів. Згідно правил платіжної системи в оплаті може бути відмовлено в разі, якщо дана операція буде розцінена, як ризикована. Для отримання товару, оплаченого онлайн, необхідно пройти СМС-ідентифікацію за номером телефону отримувача замовлення.


Карткою (Visa/Mastercard) або готівкою при отриманні товару у відділенні Нової Пошти

Оплата накладеним платежем при отриманні товару у відділенні Нової пошти або при кур'єрській доставці.


Карткою (Visa/Mastercard) або готівкою при отриманні товару у магазинах партнерах

Оплата при отриманні товару у магазинах-партнерах.